ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе җитәкчелегенең гражданнарны кабул итү графигы

Адресы Вазыйфасы Телефоны Кабул итү көннәре һәм сәгатьләре Электрон адресы
420107, .Казан ш.,  Һади Такташ ур.,  94 й Җитәкче (843) 278-92-00 сишәмбе 14.00 сәгатьтән Lyubov.Capova@tatar.ru
420107, .Казан ш.,  Һади Такташ ур.,  94 й Җитәкче урынбасары (843) 278-92-00 сишәмбе 14.00 сәгатьтән Lyubov.Capova@tatar.ru
420107, .Казан ш.,  Һади Такташ ур.,  94 й Җитәкче урынбасары (843) 278-92-00 сишәмбе 14.00 сәгатьтән Lyubov.Capova@tatar.ru
420107, .Казан ш.,  Һади Такташ ур.,  94 й Казан территориаль органы начальнигы (843) 278-92-00 сишәмбе 14.00 сәгатьтән Marina1.Egorova@tatar.ru

423457, Әлмәт ш., Гафиатуллин ур.,26 й.

Әлмәт территориаль органы начальнигы

(8553) 22-21-22

сишәмбе 14.00 сәгатьтән Milyausha.Miheeva@tatar.ru
422000, Арча ш.,Банк ур., 2а й. Арча территориаль органы начальнигы

(84366) 3-28-79

сишәмбе 14.00 сәгатьтән Bulat.Kadyrov1@tatar.ru
422540, Зеленодол ш., Засорин ур., 9 й. Зеленодол территориаль органы начальнигы (84371) 5-85-15 сишәмбе 14.00 сәгатьтән Marina.Tihonova1@tatar.ru
423802, Чаллы ш.,ГЭС б.,Корчагин бульвары, 2а (10/34а) й. Чаллы территориаль органы начальнигы (8552) 71-52-22 сишәмбе 14.00 сәгатьтән Gulshat1.Vafina@tatar.ru
423584, Түбән Кама ш., Бызов ур., 20 а й. Түбән Кама территориаль органы начальнигы (8555) 36-63-76 сишәмбе 14.00 сәгатьтән Rishat.Nafikov@tatar.ru
422980, Чистай ш., Бебель ур., 121д й. Чистай территориаль органы начальнигы

(84342) 5-15-50

сишәмбе 14.00 сәгатьтән Aleksandr.Saunin@tatar.ru

 

Соңгы яңарту: 06 сентябрь 2017, 16:34
Copyright © 2003-2017
Хата таптыгызмы? Сүзне яки җөмләне билгеләгез һәм CTRL+ENTER басыгыз
Яндекс цитирования