ТАТАРСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ДӘҮЛӘТ АЛКОГОЛЬ ИНСПЕКЦИЯСЕ КАЗАН ШӘҺӘРЕНДӘ ЯШӘҮЧЕ БАРЧА ХАЛЫККА, ШУЛАЙ УК АЛКОГОЛЬЛЕ ПРОДУКЦИЯНЕ ВАКЛАП САТУЧЫ ХУҖАЛЫК ИТҮЧЕ СУБЪЕКТЛАРГА 2018 ЕЛГЫ FIFA ФУТБОЛ БУЕНЧА ДӨНЬЯ ЧЕМПИОНАТЫН ҮТКӘРҮ ЧОРЫНДА АЛКОГОЛЬЛЕ ПРОДУКЦИЯНЕ ВАКЛАП САТУ ҺӘМ КУЛЛАНУДАГЫ ЧИКЛӘҮЛӘР ТУРЫНДА ХӘБӘР ИТӘ

2018 елның 10 мае, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе Казанда яшәүче барча халыкка, шулай ук алкогольле продукцияне ваклап сатучы барлык хуҗалык итүче оешмаларга 2018 елгы  FIFA футбол буенча дөнья чемпионатын үткәрү чорында алкогольле продукция сату һәм кулланудагы чикләүләр турында хәбәр итә.

«2018 елгы  FIFA футбол буенча дөнья чемпионатын үткәрү чорында  билгеләнгән территорияләр чикләрендә алкогольле продукцияне ваклап сату һәм кулланудагы чикләүләр турында” 28.04.2018 ел, № 306 Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты карары Документлар > Законнар > Татарстан Республикасының норматив-хокукый актлары >Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты карарлары бүлегендә урнаштырылган.

Телефон: 278-94-98, 278-91-93, 278-91-95