Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең вакант вазыйфасын биләүгә конкурс нәтиҗәләре турында мәгълүмат

2020 елның 2 июле, пәнҗешәмбе

2020 елның 2 июлендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясендә Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәтенең вакантлы вазыйфасын биләп торуга конкурсның йомгаклау этабы булды.

Яшел Үзән территориаль органының контроль - инспекция бүлегенең әйдәп баручы белгеч-эксперты вазыйфасына Ильин Денис Леонидович Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәте вакантлы вазыйфасын биләп торуга конкурста җиңүче дип танылды.

Калган претендентларга Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе дәүләт граждан хезмәтенең вакантлы вазыйфасына билгеләнмәүләре турында хәбәр ителде. Документлар 420107, Казан ш., Һади Такташ ур., 94 йорт, Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе, кадрлар сәясәте һәм коррупциягә каршы тору бүлеге, № 301 каб. адресы буенча язма гариза нигезендә кире кайтарылырга мөмкин., телефон: (843) 274-92-14.