Акция дәвам итә

2017 елның 14 декабре, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы белгечләре декабрь аенда “Сатып алучыларның хокукларын урында беләбез” дигән акциясен дәвам итә. Акция бер атна дәвамында Казанның 23 кибетендә узды инде, киләсе атнада “аңлату десант”ын Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы карамагындагы районнарга “төшерү” күздә тотыла.

Сатып алучыларның, кибет киштәләренә урнаштырылган кулланучылар хокукларын яклау буенча тематик буклетларны шундук күреп, файдалы китапларны кызыксынып актара башлаулары күңелдә канәгатьлек хисләре уята.

13 декабрьдә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы хезмәткәрләре Казанның үзәгендә – Шаляпин урамында урнашкан «Диброва» ҖЧҖнең «Продукты» кибетендә булып кайтты.

Форсаттан файдаланып, Яңа ел алды мәгълүмати-аңлату акциясендә катнашкан барлык кибетләр җитәкчеләренә кулланучылар хокуларын яклау юнәлешендә халыкны агарту кебек кирәкле һәм файдалы эштә теләктәшлек, ярдәмнәре өчен рәхмәт белдерәбез.