октябрь, 2021 ел

Хөрмәтле гражданнар!

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы, шул исәптән, кулланучылар хокукларын яклау буенча консультацияләр дә бирә.

Шуңа бәйле рәвештә, консультация сорап, өйдән чыкмыйча гына да мөрәҗәгать итә аласыз.

Тэги: кабул итү

март, 2020 ел
җомга

Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисенең «Татарстан Республикасында яңа коронавирус йогышы таралуны булдырмау чаралары турында» 2020 елның 18 мартындагы 208 номерлы йөкләмәсе, Россия Федерациясе Хезмәт һәм социаль яклау министрлыгы тарафыннан 2020 елның 16 мартында расланган  «Дәүләт хакимияте органнарының, җирле үзидарә органнарының һәм дәүләт катнашындагы оешмаларның эш режимы буенча методик күрсәтмәләр» нигезендә, 2020 елның 20 апреленә кадәр Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе җитәкчесенә, аның урынбасарларына һәм территориаль органнар башлыкларына килгән гражданнарны шәхсән кабул итү чикләнә.

март, 2020 ел

Хөрмәтле гражданнар!

Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең Казан территориаль органы кулланучыларның хокукларын яклау буенча да консультацияләр бирә.

Шуңа бәйле рәвештә, Сез өйдән чыкмыйча гына да консультация сорап мөрәҗәгать итә аласыз.