декабрь, 2022 ел
дүшәмбе

2022 елның 22 декабрендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең дегустация залында алкоголь продукциясе буенча республика ведомствоара дегустация комиссиясенең чираттагы утырышы узачак, анда 2021-2022 елларда «Татспиртпром» АҖ филиаллары тарафыннан җитештерелә башлаган алкогольле продукциянең яңа атамаларына дегустация булачак.

Тэги: дегустация комиссиясе

апрель, 2021 ел
сишәмбе

2021 елның 29 апрелендә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең дегустация залында алкогольле продукция буенча республика ведомствоара дегустация комиссиясенең чираттагы утырышы була.

март, 2020 ел
чәршәмбе

2020 елның 17 нче мартында Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясенең дегустацияләр уздыру залында Алкогольле продукция буенча республика ведомствоара дегустация комиссиясенең (алга таба – дегустация комиссиясе) чираттагы утырышы булды.

Көн тәртибендә – «Татспиртпром» АҖ җитештергән спирт һәм аракы продукциясе буенча ябык дегустация.